REFERENCJE:

NAWET DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ARTYSTÓW.

 • Mario Dufour STAGE MANAGER GAROU

  Chciałem wyrazić moją wdzięczność i wyrazy uznania w kwestii backline'u, który firma Woodys Backline zapewniła na wiosenną trasę koncertową Garou Poland Spring 2015. Sprzęt był  doskonałym stanie.

  Macieju, dziękuję za poświęcony czas i pozytywne nastawienie.

  Dziękuję również Robertowi i Maciejowi za stałą obecność i dbałość o wszystkie nasze potrzeby.

  Mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy współpracować

   

  Mario Dufour
  Garou's backliner and stage manager

   

 • Marcin Pospieszalski KOMPOZYTOR, ARANŻER, PRODUCENT PŁYT, MULTIINSTRUMENTALISTA

   

  Dzięki ogromne za wczoraj i wszystkie poprzednie dni na Światowych Dniach Młodzieży... Jako facet który był szefem artystycznym i basistą na wczorajszym koncercie na Błoniach i widział Waszą pracę w poprzednie dni - składam najwyższe wyrazy uznania dla Waszego profesjonalizmu, ciężkiej pracy i gotowości do pomocy. Światowa klasa!

  1 sierpnia 2016

   

 • Luis Ribeiro - perkusjonista

  Chciałbym podziękować wszystkim za wielkie wsparcie w związku z wypożyczeniem instrumentów. Dostałem to wszystko o co prosiłem, a instrumenty były w bardzo dobrym stanie. Granie na nich było wielką przyjemnością. To był wspaniały koncert, transmisja radiowa i nagranie telewizyjne.

  Wszystkiego najlepszego!

 • Lutz - Reiner Seidel THOMAS ANDERS MANAGER

  Z firmą Woodys Backline, pracowałem po raz pierwszy cztery lata temu, podczas koncertu "Thomas Anders and Modern Talking Band" w polskiej telewizji na Sylwestra we Wrocławiu. Od tego czasu  wielokrotnie współpracowaliśmy podczas naszych koncertów w Polsce. Przekonaliśmy się, że  Woodys Backline jest wysoce profesjonalną firmą! Posiadają duży wybór sprzętu, współpraca upływała w  bardzo przyjaznej atmosferze, a personel był bardzo pomocny! Woodys Backline działa na europejskim poziomie, możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę innym wykonawcom.

 • Christian Mietke ALPHAVILLE MANAGEMENT

  Z przyjemnością informuję, że od ponad czterech lat my, zespół Alphaville, mamy szczęście  współpracować z firmą Woodys Backline podczas naszych występów w Polsce.
  Od naszej pierwszej współpracy w Krakowie podczas występu telewizyjnego (Wianki Festival), jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że podczas naszych licznych koncertów w Polsce zawsze byliśmy pod opieką firmy Woodys Backline i mogliśmy liczyć na ich szeroką gamę sprzętu muzycznego i instrumentów .
  Zawsze spotykaliśmy się z profesjonalną, przyjazną i wielce pomocną obsługą, a serwis w czasie koncertów był zawsze na najwyższym, europejskim poziomie.

  Możemy w pełni polecić Woodys Backline, ich profesjonalną obsługę oraz komfort, który zapewniają artystom na scenie.

   

 • Ismel Wignall PERKUSJONISTA, NAUCZYCIEL NEW SCHOOL FOR JAZZ AND CONTEMPORARY MUSIC

  Trasa w Polsce była wspaniałym doświadczeniem! Publiczność była cudowna, podobnie jak ekipa Woodys Backline, która dostarczyła mi sprzęt bez opóźnień i była bardzo pomocna, reagując za każdym razem, kiedy potrzebowałem wsparcia. Dzięki za wspaniały sprzęt i profesjonalną obsługę i dziękuję Polsko za ciepłe przyjęcie. Wrócę na pewno.

 • Taylor Bingley - tour manager, GOJIRA

  Jedno z najlepszych doświadczeń z wynajmowanym sprzętem, jakie mieliśmy ostatnio. Wasza ekipa była świetna i koncert przebiegał perfekcyjnie. Od teraz, będąc w Polsce, będę tylko korzystał z usług Woodys Backline.

 • Artur Rojek OFF FESTIWAL, MYSLOVITZ

  Off Festiwal 2009

  Chciałem Wam bardzo podziękować za wspołpracę. Kolejny raz udalo sie zrobić imprezę na światowym poziomie - co jest też i Waszą zasługą!

 • Tomasz (Lipa) Lipnicki, ILLUSION

  „Woodysa znam już lat...? hmm a może i dłużej :)
  Był prawie na wszystkich trasach Illusion i na wielu pojedynczych koncertach... i po nich :D
  Nie oszczędzał się... na scenie też :D
  Woodys, wielkie dzięki za profesjonalizm na tamtych koncertach jak i za wspaniałe warunki pracy jakie zapewniłeś zespołowi Illusion na koncercie wspominkowym we Wrocławiu.
  Mam nadzieję, że spotkamy się na scenie jeszcze wiele, wiele razy.”

 • Janusz (Yanina) Iwański

  „Na scenie gra zespół, zespół w którym są muzycy ale także ludzie obsługi sceny. Ich pracy często nie widać, ale bez dobrej współpracy pomiędzy artystami a technikami nie ma dobrych dźwięków – bo atmosferę tworzą wszyscy. Woodys wie jak to dobrze zrobić.”

 • Jacek Piskorz, KOMPOZYTOR,ARANŻER,KIEROWNIK MUZYCZNY (PIANO)

  „Z Woodys Backline współpracuję już jakiś czas, mają świetny sprzęt i doskonale czują potrzeby muzyków na scenie. Zawodowi w każdym calu – solidni, zawsze gotowi do pomocy. Moim zdaniem najlepsza ekipa od backline’u w kraju.”

 • Wojtek Cugowski, BRACIA

  „Z firmą „Woodys Backline” miałem okazję współpracować kilkakrotnie podczas koncertów, skorzystałem również z ich pomocy w czasie niedawnej sesji nagraniowej. Obsługa koncertów to z ich strony pełne zawodowstwo, doskonała obsługa sceny, pomocni w każdym momencie. Sprzęt, którym dysponują jest doskonale przygotowany, zarówno jeżeli chodzi o wzmacniacze jak i gitary. No właśnie... gitary. Zdarza się to niezwykle rzadko, żeby wynajęty instrument grał tak jak należy i nie sprawiał kłopotów. W tym przypadku tak właśnie jest, ponieważ Woodys dba o jakość jak mało kto. Mogę z czystym sumieniem polecić jego firmę. Totalny profesjonalizm pod każdym względem! Z przyjemnością będę współpracował z „Woodys Backline” w przyszłości. Polecam!!!”

 • Robert Gawliński, WILKI

  „Z Maciejem Woodysem pracujemy od wielu lat, jest jednym z najbardziej doświadczonych fachowców od backlinu w Polsce. Kiedy Maciej czuwa nad sprzętem wiem, że możemy myśleć na scenie tylko o graniu. Cenimy go nie tylko jako zawodowca, prywatnie jest koleżeński, otwarty, natychmiast zmiksował się w naszej ekipie.”

 • Titus ACID DRINKERS , TOMMY GUNN

  Mr Voodys i jego backline ...taa... praca z ta ekipa to czysta przyjemnośc !!! Duży vybór gratów v doskonałym stanie!!! Ale przede vszystkim to profesjonalizm i podejście do muzykov grajacych "live" - miałem przyjemność - vielką !!! - działać vspólnie z Voodysem przez pare lat, kiedy był on v ekipie Acid Drinkers. Vszystko się zgadzało - scena, instrumenty, czas - vszystko na najwyzszym europejskim poziomie!!! Z tym viekszym zaufaniem i luzem podchodzę do jego firmy i jego ludzi. Zdecydowanie polecam te ekipę. Jako muzyk "live on stage" uważam. że  nie prędko spotkanie się z takim komfortem pracy i zavodostwem jaki daje Voodys Backline ... so...Let's  Rock !!!!

 • LOV

  „Ekipa WB świetnie spisała się podczas naszego uczestnictwa w konkursie Nowa Generacja, więc kompletując sprzęt do studio, bez wahania zadzwoniliśmy do Maćka z prośbą o wypożyczenie backline`u na sesję nagraniową. Rozmowa była konkretna i krótka, instrumenty zawodowe, a oferta nie do przebicia. Spośród blach wypożyczyliśmy klika modeli crash`ów i ride`ów, które później dopasowaliśmy w studio do brzmienia zespołu, a fender strato i gitara akustyczna Taylora urozmaiciły partie gitar.
  Ekipa Woodysa jest dla nas synonimem profesjonalizmu i nie dziwi nas fakt, że firma „Woodys Backline” w mgnieniu oka zdominowała branżę profesjonalnego backline`u w Polsce. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na scenie i poza nią :)”

 • Maciej Schwartz MACIEJ MALEŃCZUK MANAGER

  Macieja WOODYSA znam od wielu lat i zawsze był dla mnie wzorcem pracy stage managera. Spotykam jego i jego ekipę nieodmiennie na festiwalach i w ogóle na wszystkich większych imprezach i zawsze kiedy widzę logo Woodys Backline wiem, że moge być spokojny o Artystów którymi bedzie się opiekować na scenie. Jak dla mnie firma na absolutnie światowym poziomie.

 • Popcorn ACID DRINKERS

  Razem z Woodysem wychowywaliśmy się na tym samym poznańskim osiedlu. Od dziecka konstruowalismy gitary, palilismy papieroski czekajac na autobus do tego samego technikum. Wiele lat spędzilismy w trasach koncertowych, teraz Woodys uratował fenderową stronę najnowszej płyty Acid Drinkers udostępniajac  swój sprzęt - wielkie dzięki i szacun.

 • Sławek "Sowa" Puchała ZESPOŁ DODY - PERKUSJA

  Z Woodys Backline mam przyjemność współpracować od kilku lat. Świetny sprzęt mogący sprostać  najwyższym wymaganiom i co najważniejsze profesjonalna obsługa. To solidna, otwarta, oddana swej pracy na scenie -(i poza nią :-)- ekipa !!!

 • Marek Jackowski, MAANAM

  „Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że Woodys założył własną firmę WOODYS BACKLINE. Od wielu lat współpracuje z zespołem MAANAM jako stage manager i należy do absolutnie najlepszych fachowców w kraju. Zawsze zapewniał tzw. pełne bezpieczeństwo techniczne na scenie przed, podczas i po koncertach. Nie zdarzały się żadne „wpadki”. Znakomicie zna się na sprzęcie, profesjonalnie przygotowuje i stroi gitary, potrafi doradzić jakich np. efektów lub tunerów użyć. Woodys należy do nowej generacji pracowników technicznych z prawdziwego zdarzenia na światowym poziomie. Świetny również jako kolega.”